آخرین رپورتاژها
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » سفرنامه » خیابان بتمن برزیل

اطلاعیه سایت

نرم افزار آژانس گردشگری

   
دانلود از مایکتدانلود از بازار
                            دانلود از ایران اپسدانلود از پارس هاپ
 
خیابان بتمن برزیل

خیابان بتمن برزیل

خیابان بتمن برزیل

خیابان بتمن برزیل

وضعیت آب‌ و‌ هوا
سائو پائولو در نواحی جنوبی واقع شده و موقعیت جغرافیایی آن باعث شده که فصل سرما یعنی از ژوئن تا سپتامبر کاملا از سایر فصول سال متمایز باشد. زمستان‌های سرد همراه با بارش باران و وزش باد از ویژگی‌های آب و هوای این شهر است. با این وجود، زمستان تقریبا هوای قابل تحملی دارد. در بیشتر ایام سال، هوا در سائو پائولو ملایم است و در نواحی ساحلی آب و هوایی مشابه آب و هوای استوایی دارد.

تابستان‌های این شهر از ژانویه تا مارس ادامه دارد. در این مدت احتمال بارش عصرگاهی و گاهی سیلاب وجود دارد. ماه‌های زمستانی یعنی ژوئن و جولای، خشک‌ترین ماه‌های سال هستند.

بهترین زمان برای سفر
بهترین زمان برای سفر به این شهر، از مارس تا مه و از اکتبر تا نوامبر است. یعنی فصل‌های بهار و پاییز که دمای هوا مناسب است و گردشگران کمتری در شهر دیده می‌شوند. از آنجایی که این شهر در نیمکره‌ی جنوبی قرار دارد، فصل‌های آن با فصل‌های کشورهای نیمکره‌ی شمالی متضاد است. در مجموع دمای هوا در تمام طول سال، برای سفر مطلوب است.

 

  • آموزش خیاطی http://simakade.ir/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88/
میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز