آخرین رپورتاژها
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
خانه » سفرنامه » پارک ملی کلادو هند

اطلاعیه سایت

نرم افزار آژانس گردشگری

   
دانلود از مایکتدانلود از بازار
                            دانلود از ایران اپسدانلود از پارس هاپ
 
پارک ملی کلادو هند

پارک ملی کلادو هند

پارک ملی کلادو هند

پارک ملی کلادو هند

این روزها پارک های زیبا و توریستی شهرهای مهم دنیا صرفا محل احداث مکان هایی برای استراحت به وسیله جد درخت و … نیست! بلکه سعی شده حیات وحش هم کمی در این پارک ها گنجانده شود تا به نحوی توریست ها پارک ها را بیشتر به خاطر بسپارند و بازدید کنندگان تجربه ای متفاوت و لذت بخش داشته باشند. برای سفری مناسب به هند می توانید از فرصت تور هند ویژه مهر ۹۳ بهره مند شوید. بدین منظور با ما تماس بگیرید.

هند همانطور که می دانید کشور ۷۲ ملت است و توانسته جاذبه های زیادی را که عموما بین المللی هم هستند در خود جای دهد. حتی پارک های آن جا هم کمی متفاوت است. شهر آگرا یکی از توریستی ترین مکان ها در هند است که باید حتما به آن سر بزنید.

در میان جاذبه های دیدنی این مکان، پارک ملی زیادی وجود دارد که کلادو مشهور ترین آن هاست و در لیست برترین دیدنی های هند و اگرا محسوب می شود.

جذبه پارک دیدنی کلادو نه تنها به بافت گیاهی زیبا و بکر آن است بلکه می توان گفت مهم ترین علت دیدن از این پارک پرنده هایی است که محیط را بسیار طبیعی و جذاب تر کرده اند

در این بخش از آگرا محل نگهداری گونه هایی از پرندگان است که به احتمال زیاد از جای جای دنیا جمع آوری شده اند و به هر طریقی که شده قصد حفظ نسل آن ها را دارند چرا که این پرنده ها که بالغ بر ۲۳۶ نوع هستند در حال انقراضند و کمیاب شده اند.

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

  • آموزش خیاطی http://simakade.ir/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88/
میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز