آخرین رپورتاژها
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
خانه » سفرنامه » ساحل کنیا آلتی

اطلاعیه سایت

نرم افزار آژانس گردشگری

   
دانلود از مایکتدانلود از بازار
                            دانلود از ایران اپسدانلود از پارس هاپ
 
ساحل کنیا آلتی

ساحل کنیا آلتی

ساحل کنیا آلتی

ساحل کنیا آلتی

ساحل بزرگ کُنی‌آلتی ، دومین ساحل عمومی شهر آنتالیا پس از ساحل لارا است. شرایط محیط کنی‌آلتی طوری هست که همه اقشار جامعه از پیر و جوان و بزرگ کوچک، بتوانند اوقات خوشی در یک روز به یادماندنی در ساحل کنی آلتی(کنیالتی) سپری کنند.
از سواحل آنتالیا هم دیدن کنید.

 

مردم شهر آنتالیا ساحل کنی آلتی را با نام پلاژ کنیالتی می شناسند. این ساحل پوشیده از سنگریزه های سرسخت و سفت و بلند است.این ساحل نسبت به ساحل لارا به مرکز شهرآنتالیا نزدیک تراست و تا بندر آنتالیا فقط ۳ کیلومتر فاصله دارد.
جاذبه های گردشگری آنتالیا فراموش نشه.

یکی ازنکات جالب در این مناطق این است که بدانید اگر در کنار ساحل کنی آلتی و لارا پرچم آبی رنگ در اهتزاز باشد، این به معنای آرام بودن دریا و وجود امنیت لازم برای شناگران میباشد.
یک پارک آبی هیجان‌انگیز که شامل وسایل و اسباب‌بازی‌های آبی، یک استخر دلفین دارد که دلفین‌های باهوش و زیبایی در آن هنرنمایی می‌کنند، یک شهر کوچک دارد که ماکت مینیاتوری ترکیه است و می‌توان تمام دیدنی‌های ترکیه را با اندازه‌ی ٢۵ برابر کوچک‌تر در آن دید، پارک جنگلی و محوطه‌ی بازی در کنار ساحل صخره‌ای و شنی‌ و رستوران‌ها و کافه‌های روبازش هم از دیگر تفریحات این ساحل زیبا آنتالیا است .

اگر شهر آنتالیا را برای سفر انتخاب کرده اید ، بهتر است بدانید جاهای تفریحی آنتالیا نسبت به شهرهای مختلف ترکیه ، تنوع و تعدد بیشتری دارد . آکوالند یکی از زیباترین مراکز آبی تفریحی ترکیه میباشد که در منطقه ساحلی کنیاآلتی قراردارد.
در این مجموعه که از تفریحات آنتالیا هست سرسره های آبی واستخرهای زیبایی وجوددارد که پذیرای شما مهمانان عزیز میباشد. در این مجموعه موسیقی زنده نیز اجرا میشود. قابل ذکراست که در صورت تمایل میتوانید در ساعت معین به برنامه نمایش دلفینها در محوطه ای جدا در دلفین لند بنشینید .
پارک های آنتالیا را هم دیدن کنید.

  • آموزش خیاطی http://simakade.ir/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88/
میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز