آخرین رپورتاژها
امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
خانه » سفرنامه انگلیس » موزه مادام توسو

اطلاعیه سایت

نرم افزار آژانس گردشگری

   
دانلود از مایکتدانلود از بازار
                            دانلود از ایران اپسدانلود از پارس هاپ
 
موزه مادام توسو

موزه مادام توسو

موزه مادام توسو

موزه مادام توسو

مادام توسو نام موزهٔ مشهوریِ که مرکزش تو شهر لندن قرار داره. در این موزه تندیس های مومی افراد مشهور و تاریخ ساز، ساخته و نگهداری می شه. این موزه توسط مادام توسو در سدهٔ هیجدهم میلادی پایه گذاری شد. موزه های «مادام توسو» یکی از دیدنی های شهرهای مهم جهانِ. تندیس های مومی از افراد مشهور چنان به واقعیت شبیهن که حیرت بازدیدکنندگان رو بر می انگیزه.
توریست هایی که به لندن، آمستردام یا برلین سفر می کنن، برای دیدن موزه مادام توسو از لحظاتی پیش از بازشدن درهای موزه، جلوی ورودی صف می کشن. نگاه های کنجکاو و علاقه مند منتظرن تا به دیدن چهره های سرشناس هالیوود یا دنیای موسیقی و مد و سیاست برن و کنارشون عکس های یادگاری بگیرن. در این میان بازدیدکنندگان مشتاق چنان غرق در دنیای ستارگان می شن و به دنبال عکس گرفتن هستن که کمتر به تندیس مومی بانویی سالخورده توجه می کنه که گوشه ای جای گرفته و شاهد این هیاهوست؛ بانویی به نام «مادام توسو» که دویست و پنجاه سال پیش چشم به جهان گشود و به جایی رسید که هیچ کس فکرش رو هم نمی کرد.
مادام توسو به همراه پسرانش تا هنگام مرگش در سن ۸۹ سالگی نمایشگاه تندیس های مومی رو اداره می کرد. آخرین تندیسی که پیش از مرگ تموم کرد پرتره ای از خودش بود.

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

  • آموزش خیاطی http://simakade.ir/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88/
میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز