آخرین رپورتاژها
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » تور اصفهان

اطلاعیه سایت

نرم افزار آژانس گردشگری

   
دانلود از مایکتدانلود از بازار
                            دانلود از ایران اپسدانلود از پارس هاپ
 

تور اصفهان

تور اصفهان


بهترین زمان مسافرت در تور اصفهان

آب و هوای اصفهان در بهار معتدی ، در تابستان گرم و در زمستان سرد و برفی است .

هوای پاییزی آن از نمیه فصل به بعد به سمت سردی می رود . در فصول پاییز و زمستان ،

در برخی روزها وارونگی هوا رخ می دهد و شهر اصفهان آلودگی زیاد می شود .

به این دلایل می توان گفت که بهترین زمان سفر به اصفهان در نیمه های فصل بهار می باشد .

بهار اصفهان بسیار مطبوع و دل انگیز است .

آب و هوای اصفهان

استان اصفهان دارای آب و هوای معتدل خشک است . اصفهان شهری چهار فصل است و فصول آن کاملا مشخص هستند .

این شهر دارای ۳ نوع آب و هواست . آب و هوای بسیار خشک تا خشک گرم ، آب و هوای نیمه مرطوب تا مرطوب سرد و آب و هوای نیمه خشک . تابستان در این شهر ملایم و و زمستان سرد و برفی است . گرمترین روز تابستان ۴۰٫۶ درجه دارد و سردترین روز زمستان دارای درجه حرارت ۱۰٫۶ می باشد . تعداد روزهای یخبندان در شهر اصفهان در سال ۹۰ ، ۸۴ روز اعلام شده است .

درباره اصفهان

اصفهان استانی پهناور در مرکز ایران است . مساحت آن در حدود ۱۰۵۹۳۷ كیلومتر مربع‌ می باشد . این استان از سمت شمال همجوار استان های مرکزی ، قم و سمنان ، از سمت جنوب با فارس و کهگیلویه و بویراحمد ، از غرب با یزد و از شرق با چهار محال و بختیاری ، سنندج و لرستان می باشد . مرکز آن شهر اصفهان است . اصفهان‌ ، اردستان‌ ، برخوارومیمه‌ ، خمینی شهر ، خوانسار ، سمیرم‌ ، شهرضا ، فریدن‌ ، فریدون شهر ، فلاورجان‌ ، كاشان‌ ، گلپایگان‌ ، لنجان‌ ، مباركه‌ ، نائین‌ ، نجف آباد و نطنز از شهرهای اصفهان هستند . جمعیت اصفهان در سال ۱۳۹۰ ، ۱٬۷۵۶٬۱۲۶ نفر بوده است . دین اصفهان در حال حاضر اسلام است ولی در گذشته ارامنه ، یهودیان و دیگر اقلیتها در این شهر زندگی می کرده اند . منطقه جلفا اصفهان امروزه بیشتر ارمنی نشین است . یهودیان قدیمی ترین مردم این شهرند که در محله جویباره زندگی می کرده اند ولی امروزه اکثرشان مهاجرت کرده اند .

درباره تور ارزان اصفهان و آب و هوای اصفهان

اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی و ایران و یکی از زیباترین شهرهای ایران و مقصد بیشتر گردشگران داخلی و خارجی است . این شهر به تنهایی یک ایران است . اصفهان دارای تاریخ کهن و آثار باستانی بی شماری است و بعد از مشهد دومین شهر گردشگر پذیر ایران به شمار می رود . معماری زیبای اسلامی که در آثار تاریخی آن به چشم میخورد ، پل‌های سرپوشیده ، بلوارهای زیبا ، کاخ‌های باشکوه ، مساجد و مناره‌های منحصربفرد ، باعث شده است که اصفهان لقب نصف جهان را بگیرد . اصفهان دارای موزه های باارزش زیادی از جمله موزه هنرهای تزیینی اصفهان ، موزه صنايع دستی و هنرهای سنتی اصفهان ، موزه هنرهای معاصر اصفهان ، کاخ موزه چهل ستون ، موزه کلیسای وانک ، موزه تاریخ طبیعی و باغ موزه پروانه ها می باشد . یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ضهر آب و هوای آن است که البته در سال های اخیر به دلیل خشک شدن زاینده رود ، از کیفیت آن کاسته شده است .

اشتراک گذاری
  • آموزش خیاطی http://simakade.ir/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88/
میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز